Home | About Us | Contact
Categorii
Cautare

UNDERGRADUATE: Programare sustineri lucrari licenta/disertatie

PROGRAMARE

SUSTINEREA LUCRARII DE DIPLOMA

STUDII AMERICANE

Septembrie 2019

6 Septembrie, sala 4 (CSA), Pitar Mos

 

9:00

Ionescu Gh. Alexandra Nicoleta

Lect. dr. Dragos Manea

9:15

Musat S.V. Madalina Alexandra

Conf. dr. Octavian Roske

 

PROGRAMARE

SUSTINEREA DISERTATIEI

STUDII AMERICANE

Septembrie 2019

6 Septembrie, sala 4 (CSA), Pitar Mos

 

9:30

Musat Ramona-Maria

Prof. dr. Madalina Nicolaescu

9:45

Negroiu Alexandru

Prof. dr. Roxana Oltean

10:00

Toma Andra-Florentina

Prof. dr. Roxana Oltean

Asist. dr. Andrei Nae

 

Studentii care au sustinerea disertatiei sunt rugati sa se prezinte cu jumatate de ora înainte de ora la care sunt programati.

SUSTINEREA LUCRARILOR DE DIPLOMA

STUDII AMERICANE SI LITERATURA AMERICANA

24 iunie, ora 10:00, sala 4 (CSA), Pitar Mos

 Studentii sunt rugati sa vina la sustineri cu 30 de minute inainte de data programarii, cu exceptia primilor doi.

10:00 – 10:15

Alupoae V. Diana-Daniela

Prof. dr. Roxana Oltean

10:15 – 10:30

Bucur A.G. Erica-Teodora

Prof. dr. Roxana Oltean

10:30 – 10:45

Dinu M. Alina- Maria

Prof. dr. Roxana Oltean

10:45 – 11:00

Mangalagiu A. Madalina

Prof. dr. Roxana Oltean

11:00 – 11:15

Mocanu N. Andreea-Cosmina

Prof. dr. Roxana Oltean

11:15 – 11:30

Ragfan S. Rimi

Prof. dr. Roxana Oltean

11:30 – 11:45

Sibiescu C. Geanina Cora

Prof. dr. Roxana Oltean

11:45 – 12:00

Teliban CL. Catalina-Diana

Prof. dr. Roxana Oltean

12:00 – 12:15

Giugulea B. Alexandra Ioana

Conf. dr. Maria-Sabina Draga-Alexandru

12:15 – 12:30

May R-A. Caterina

Conf. dr. Maria-Sabina Draga-Alexandru

12:30 – 12:45

Mihalcut V. Claudiu

Conf. dr. Maria-Sabina Draga-Alexandru

12:45 – 13:00

Pastia E. A. Cristina Alexandra

Conf. dr. Maria-Sabina Draga-Alexandru

13:00 – 13:15

Calinescu I. Cristina

Conf. dr. Dana Mihailescu

13:15 – 13:30

Ivan D. F. Diana Alexandra

Conf. dr. Dana Mihailescu

13:30 – 13:45

Militaru L. Valentina Ana Maria

Conf. dr. Dana Mihailescu

13:45 – 14:00

Urziceanu O. Teodor

Conf. dr. Dana Mihailescu

14:00 – 14:15

Ciobanu V. Oana-Adina

Conf. dr. Mihaela Precup

14:15 – 14:30

Hriscu D. Alexandra

Conf. dr. Mihaela Precup

14:30 – 14:45

Neagu P. Ana Maria

Conf. dr. Mihaela Precup

14:45 – 15:00

Petculescu M. Nicoleta Catalina

Conf. dr. Mihaela Precup

15:00 – 15:15

Vrinceanu C. Ana-Theodora

Conf. dr. Mihaela Precup

15:15 – 15:30

Zamfir C.D. Lavinia-Corina

Conf. dr. Octavian Roske

15:30 – 15:45

Hingu I. Ioana

Lect. dr. Raluca Andreescu

15:45 – 16:00

Ciobanu M. Iuliana

Lect. dr. Diana Benea

16:00 – 16:15

Marin M. S. Diana-Daniela

Lect. dr. Dragos Manea

16:15 – 16:30

Matei N. Alexandra- Stefania

Lect. dr. Dragos Manea

 



« back to main page
Partenerii nostri: US Embassy | Fulbright Commission in Romania | English Department, Faculty of Foreign Languages,